DSC_0192 dziwnie skadrowane małe

Sesja Rodzinna Kacperka Ady i Tomka

Przedstawiam Wam Kacpra! Dzielnego  walecznego rycerza!  Kacper urodził się z zespołem dziecka wiotkiego.  Jest niepełnosprawny ruchowo i słabowidzący. Mimo to, dzięki równie walecznej jak on Mamie Adzie, dzięki Tacie Tomkowi i zapewne całej walecznej rodzinie i przyjaciołom ich wspierającym, Kacper robi ogromne postępy w rozwoju. Jest niezwykle pogodny i kontaktowy, o czym osobiście i wielokrotnie mogłam się przekonać  podczas naszego spotkania :)

Tego dnia pogoda spłatała nam figla. Długo czekaliśmy na przejaśnienie. Próbowaliśmy  prześcignąć czarne chmury. Przez cały ten czas Kacper nie tracił humoru,   czym bardzo – nas dorosłych – wspierał w oczekiwaniu na kawałek jasnego nieba lub choć chwilową przerwę w dostawie deszczu 😉 Udało się. Mamy kilka kadrów. Co przez nie przemawia? Zobaczcie sami….

 

Kacper jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Serdecznie zachęcam do przekazywania 1% podatku Kacprowi. W formularzu PIT należy wpisać numer: KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać: 22019 Kocoń Kacper.